Sonda Lambda Galerie evacuare (81626 MD) LAND ROVER,VOLVO

845.6 Lei
Sonda Lambda Galerie evacuare (81626 MD) LAND ROVER,VOLVO
Pozi?ia de montare: Galerie evacuare
Denumire produs: Sonda Lambda
Grupul de adunare: Pregatire amestec
Producator: MD
Cod produs: 81626
Folosit si pentru: LAND ROVER, VOLVO

Specificatii produs:
Lungime cablu [mm]: 520
Numar fire pe cablu: 4
Versiune: Aer Fuel Ratio

Coduri echivalente:
CALORSTAT by Vernet LS150041
CALORSTAT by Vernet LS150043
DENSO 2112005000
DENSO 2112005010
DENSO 2112005050
DENSO 3300990604
DENSO DOX 0525 [DOX0525]
DENSO DOX 0526 [DOX0526]
DENSO DOX 1419 [DOX1419]
DENSO DOX-0527 [DOX0527]
DENSO DOX0309
DENSO DOX0310
DENSO DOX0405
DENSO DOX0410
DENSO DOX0412
FISPA 90238
HOFFER 7481626
LAND ROVER 5H22 9F472 AA [5H229F472AA]
LAND ROVER 6H42 9F472 CA [6H429F472CA]
LAND ROVER LR001459
LAND ROVER LR014010
LAND ROVER MHK500840
LAND ROVER MHK500880
LAND ROVER MHK501140
MEAT & DORIA 81626
METZGER 0893029
METZGER 0893055
METZGER 0893133
METZGER 0893135
MOBILETRON OS-B4227P [OSB4227P]
MOBILETRON OS-B4228P [OSB4228P]
MOBILETRON OS-B4231P [OSB4231P]
MOBILETRON OS-B4232P [OSB4232P]
PIERBURG 7.05270.82 [70527082]
PIERBURG 7.05270.82.0 [705270820]
PIERBURG 70527083
PIERBURG 705270830
SIDAT 90238
VOLVO 30651722
VOLVO 30651723
VOLVO 30713594
VOLVO 30713595
VOLVO 30713864
VOLVO 30731939
VOLVO 30735327
VOLVO 30735328
VOLVO 30751797
VOLVO 30751864
VOLVO 30756121
VOLVO 30774563
VOLVO 8627599
VOLVO 8658237
VOLVO 9125583
VOLVO 9202309
VOLVO 9454595
VOLVO 9497252
WALKER PRODUCTS 25054026
WALKER PRODUCTS 25054028
WALKER PRODUCTS 25054062
WE PARTS 290960203

Pies? auto compatibil? cu:
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 3.2 4x4 [10.2006 - 10.2014] (3192ccm, 171Kw, 233HP)
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.2 4x4 [05.2005 - 08.2012] (4197ccm, 291Kw, 396HP)
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4 [05.2005 - 08.2012] (4394ccm, 225Kw, 306HP)
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.4 4x4 [08.2004 - 08.2012] (4394ccm, 220Kw, 299HP)
VOLVO C30 (533) 2.4 i [10.2006 - 12.2012] (2435ccm, 125Kw, 170HP)
VOLVO C70 II Cabriolet (542) 2.4 i [03.2006 - 10.2009] (2435ccm, 125Kw, 170HP)
VOLVO C70 II Cabriolet (542) 2.4 [03.2006 - 10.2009] (2435ccm, 103Kw, 140HP)
VOLVO S40 II (544) 1.6 [01.2005 - 12.2012] (1596ccm, 74Kw, 101HP)
VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel [01.2006 - 12.2010] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
VOLVO S40 II (544) 1.8 [04.2004 - 12.2010] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
VOLVO S40 II (544) 2.0 F [10.2009 - 12.2012] (1999ccm, 107Kw, 146HP)
VOLVO S40 II (544) 2.0 [10.2006 - 12.2012] (1999ccm, 107Kw, 146HP)
VOLVO S40 II (544) 2.4 [01.2004 - 12.2010] (2435ccm, 103Kw, 140HP)
VOLVO S40 II (544) 2.4 [01.2004 - 12.2012] (2435ccm, 125Kw, 170HP)
VOLVO S60 I (384) 2.4 Bifuel (CNG) [07.2001 - 04.2010] (2435ccm, 103Kw, 140HP)
VOLVO S60 I (384) 2.4 Bifuel (LPG) [07.2001 - 04.2010] (2435ccm, 103Kw, 140HP)
VOLVO S60 I (384) 2.4 [07.2000 - 04.2010] (2435ccm, 103Kw, 140HP)
VOLVO S60 I (384) 2.4 [11.2000 - 04.2010] (2435ccm, 125Kw, 170HP)
VOLVO S60 II (134) T6 AWD [04.2010 - 12.2015] (2953ccm, 224Kw, 304HP)
VOLVO S70 (874) 2.4 AWD [04.1999 - 09.2000] (2435ccm, 103Kw, 140HP)
VOLVO S70 (874) 2.4 AWD [04.1999 - 09.2000] (2435ccm, 125Kw, 170HP)
VOLVO S70 (874) 2.4 Bifuel [07.1999 - 11.2000] (2435ccm, 103Kw, 140HP)
VOLVO S70 (874) 2.4 Blu-Fuel [07.1997 - 09.2000] (2435ccm, 103Kw, 140HP)
VOLVO S70 (874) 2.4 [01.1997 - 11.2000] (2435ccm, 125Kw, 170HP)
VOLVO S70 (874) 2.4 [08.1999 - 11.2000] (2435ccm, 103Kw, 140HP)
VOLVO S80 I (184) 2.4 Bifuel (CNG) [09.2001 - 07.2006] (2435ccm, 103Kw, 140HP)
VOLVO S80 I (184) 2.4 Bifuel (LPG) [09.2001 - 07.2006] (2435ccm, 103Kw, 140HP)
VOLVO S80 I (184) 2.4 [01.1999 - 07.2006] (2435ccm, 103Kw, 140HP)
VOLVO S80 I (184) 2.4 [01.1999 - 07.2006] (2435ccm, 125Kw, 170HP)
VOLVO S80 II (124) 3.2 AWD [01.2007 - 12.2010] (3192ccm, 175Kw, 238HP)
VOLVO S80 II (124) 3.2 AWD [01.2010 - 12.2012] (3192ccm, 179Kw, 243HP)
VOLVO S80 II (124) 3.2 [01.2010 - 12.2014] (3192ccm, 179Kw, 243HP)
VOLVO S80 II (124) 3.2 [03.2006 - 12.2010] (3192ccm, 175Kw, 238HP)
VOLVO S80 II (124) 4.4 V8 AWD [03.2006 - 03.2012] (4414ccm, 232Kw, 316HP)
VOLVO S80 II (124) T6 AWD [01.2007 - 12.2010] (2953ccm, 210Kw, 286HP)
VOLVO S80 II (124) T6 AWD [10.2010 - 12.2016] (2953ccm, 224Kw, 305HP)
VOLVO V50 (545) 1.6 [01.2005 - 12.2012] (1596ccm, 74Kw, 101HP)
VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel [01.2005 - 12.2010] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
VOLVO V50 (545) 1.8 [04.2004 - 12.2010] (1798ccm, 92Kw, 125HP)
VOLVO V50 (545) 2.0 [10.2006 - 12.2012] (1999ccm, 107Kw, 146HP)
VOLVO V50 (545) 2.4 AWD [08.2006 - 12.2009] (2435ccm, 125Kw, 170HP)
VOLVO V50 (545) 2.4 [04.2004 - 12.2010] (2435ccm, 103Kw, 140HP)
VOLVO V50 (545) 2.4 [04.2004 - 12.2010] (2435ccm, 125Kw, 170HP)
VOLVO V60 I (155, 157) T6 AWD [07.2010 - 12.2015] (2953ccm, 224Kw, 305HP)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 AWD [06.1998 - 12.1999] (2435ccm, 121Kw, 165HP)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Bifuel [08.1999 - 12.2000] (2435ccm, 103Kw, 140HP)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 [03.1999 - 12.2000] (2435ccm, 103Kw, 140HP)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 [06.1998 - 12.1999] (2435ccm, 121Kw, 165HP)
VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 [12.1995 - 05.2000] (2435ccm, 125Kw, 170HP)
VOLVO V70 II (285) 2.4 Bifuel (CNG) [09.2001 - 08.2007] (2435ccm, 103Kw, 140HP)
VOLVO V70 II (285) 2.4 Bifuel (LPG) [09.2001 - 08.2007] (2435ccm, 103Kw, 140HP)
VOLVO V70 II (285) 2.4 [03.2000 - 08.2007] (2435ccm, 103Kw, 140HP)
VOLVO V70 II (285) 2.4 [03.2000 - 08.2007] (2435ccm, 125Kw, 170HP)
VOLVO V70 III (135) 3.2 AWD [04.2007 - 12.2010] (3192ccm, 175Kw, 238HP)
VOLVO V70 III (135) 3.2 AWD [04.2010 - 12.2015] (3192ccm, 179Kw, 243HP)
VOLVO V70 III (135) 3.2 [04.2010 - 12.2014] (3192ccm, 179Kw, 243HP)
VOLVO V70 III (135) 3.2 [08.2007 - 12.2010] (3192ccm, 175Kw, 238HP)
VOLVO V70 III (135) T6 AWD [01.2010 - 12.2015] (2953ccm, 224Kw, 305HP)
VOLVO V70 III (135) T6 AWD [08.2007 - 12.2010] (2953ccm, 210Kw, 286HP)
VOLVO XC60 (156) 3.2 AWD [03.2010 - 12.2015] (3192ccm, 179Kw, 243HP)
VOLVO XC60 (156) 3.2 AWD [07.2009 - 12.2010] (3192ccm, 175Kw, 238HP)
VOLVO XC60 (156) T6 AWD [03.2010 - 02.2017] (2953ccm, 224Kw, 304HP)
VOLVO XC60 (156) T6 AWD [05.2008 - 12.2010] (2953ccm, 210Kw, 286HP)
VOLVO XC70 II (136) 3.2 AWD [05.2010 - 12.2014] (3192ccm, 179Kw, 243HP)
VOLVO XC70 II (136) 3.2 AWD [08.2007 - 12.2011] (3192ccm, 175Kw, 238HP)
VOLVO XC70 II (136) T6 AWD [01.2008 - 12.2016] (2953ccm, 210Kw, 286HP)
VOLVO XC70 II (136) T6 AWD [01.2010 - 04.2015] (2953ccm, 224Kw, 304HP)
VOLVO XC90 I (275) 3.2 AWD [03.2006 - 12.2010] (3192ccm, 175Kw, 238HP)
VOLVO XC90 I (275) 3.2 AWD [04.2010 - 12.2012] (3192ccm, 179Kw, 243HP)
VOLVO XC90 I (275) 4.4 V8 AWD [01.2005 - 12.2010] (4414ccm, 232Kw, 316HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Land-Rover Freelander
Land-Rover Range Rover
Volvo C30
Volvo C70
Volvo S40
Volvo S60
Volvo S70
Volvo S80
Volvo V50
Volvo V60
Volvo V70
Volvo XC60
Data actualizării anunțului: 13 Iun 2024, 05:47
4
vizualizări