Adaugă anunț

TURBOSUFLANTA PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V benzina (2000 - 08-2019-01)

900 Lei

Cod MATEROM: 70466924

Id MATEROM: 70466924_174862_4439059_15902

Detalii suplimentare: 9HX

MarcăPEUGEOT
Model307 (3A/C)
Cai putere136
KW100
Ani2000-08 - 2019-01
Motorizare2.0 16V
Combustibilbenzina
Coduri motorRFN (EW10J4)

Coduri OE si AM

OECITROËN0375J00375J0
OECITROËN0375K50375K5
OECITROËN0375N00375N0
OEPEUGEOT0375N40375N4
OECITROËN0375N50375N5
OEPEUGEOT0375P10375P1
OECITROËN0375Q20375Q2
OECITROËN0375Q40375Q4
OECITROËN0375Q50375Q5
AMMAHLE ORIGINAL039 TC 17308 000039TC17308000
AMMAHLE ORIGINAL039 TL 17308 000039TL17308000
AMMAHLE ORIGINAL039 TL 17308 010039TL17308010
AMMAHLE ORIGINAL039 TL 17308 100039TL17308100
AMMAHLE ORIGINAL039 TM 17308 000039TM17308000
OEFORD13352621335262
OEFORD14412541441254
OEFORD14798411479841
OEFORD15233371523337
16849491684949
OEFORD3M5Q6K682D3M5Q6K682D
OEFORD3M5Q6K682DA3M5Q6K682DA
OEFORD3M5Q6K682DB3M5Q6K682DB
OECITROËN3M5Q6K682DC3M5Q6K682DC
OEFORD3M5Q6K682DD3M5Q6K682DD
OEFORD3M5Q6K682DE3M5Q6K682DE
OEMITSUBISHI49173-075024917307502
OEMITSUBISHI49173-075034917307503
OEMITSUBISHI49173-075044917307504
OEMITSUBISHI49173-075064917307506
OEMITSUBISHI49173-075074917307507
OEMITSUBISHI49173-075084917307508
OEMITSUBISHI49173-075274917307527
OEMITSUBISHI49173-075284917307528
OECITROËN7179388971793889
OECITROËN96575305809657530580
OECITROËN96576037809657603780
OECITROËN96623710809662371080
OECITROËN96703713809670371380
OECITROËN96828813809682881380
OECITROËN96828817809682881780
OEPEUGEOT96867825809686782580
AMBTS TurboT914565T914565
AMBTS TurboT914565BLT914565BL
AMBTS TurboT914717T914717
Stare produs
Second hand / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Peugeot 307
Data actualizării anunțului: 17 Aug 2019, 06:04
1
vizualizări