Adaugă anunț

Set ambreiaj FIAT STILO 192 Producator VALEO 826231

553.39 Lei
Pentru a comanda va rugam sa ne contactati telefonic/whatsapp
Set ambreiaj FIAT STILO (192) Producator VALEO 826231-10
A96D9C-10
LIVRARE GRATIS !!!*
A96D9C Piesa noua :
Diametru 1 [mm] : 200
Versiune : CPB
Diametru 2 [mm] : 200
Numar dinti : 20
FIAT STILO (192) 1.6 16V (192_XB1A)
FIAT STILO (192) 1.6 16V
FIAT STILO (192) 1.6 16V (192_XB1A)
FIAT STILO (192) 1.6 16V (192_XB1A)
FIAT STILO (192) 1.6 16V
ACDELCO AC512K
FIAT 71718714
FIAT 71719040
FIAT 71719615
FIAT 71719616
FIAT 71722764
FIAT 71722766
FIAT 71734895
FIAT 71734896
FIAT 71736492
FIAT 71736782
FIAT 71744043
FIAT 71752225
FIAT 71752226
FIAT 71752444
FIAT 71788768
LUK 620306600
LUK 620312800
QUINTON HAZELL QKT2438AF
QUINTON HAZELL QKT2842AF
SACHS 3000951110
SACHS 3000951340


  • Producator: VALEO
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Data actualizării anunțului: 22 Iun 2020, 05:00
54
vizualizări