Adaugă anunț

Set ambreiaj FORD FIESTA nadwozie pe³ne J5 J3 Producator VALEO 786017

314.05 Lei
Pentru a comanda va rugam sa ne contactati telefonic/whatsapp
Set ambreiaj FORD FIESTA nadwozie pe³ne (J5_ J3_) Producator VALEO 786017-3
C2AFB3-3
C2AFB3 Piesa noua :
Diametru 1 [mm] : 190
Versiune : CP
Diametru 2 [mm] : 180
Numar dinti : 17
Articol extins/Info extins 2 : fara rulment presiune
FORD FIESTA nadwozie pe³ne (J5_ J3_) 1.3
FORD FIESTA nadwozie pe³ne (J5_ J3_) 1.4 i
FORD FIESTA nadwozie pe³ne (J5_ J3_) 1.3
FORD FIESTA nadwozie pe³ne (J5_ J3_) 1.4 i
FORD FIESTA nadwozie pe³ne (J5_ J3_) 1.3
FORD FIESTA nadwozie pe³ne (J5_ J3_) 1.4 i
DELPHI HK06565
FORD 1013684
FORD 1041766
FORD 1087001
FORD 1229457
FORD 1256412
FORD 1328011
FORD 1483952
FORD 1565585
FORD 1566434
FORD 1744565
FORD 1772135
LUCAS ELECTRICAL TCK2289
LUK 618212600
LUK 618212609
MAZDA 1E03-16-400
MAZDA 1E03-16-400A
MAZDA 1E0316400
MAZDA 1E0316400A
NK 132551
QUINTON HAZELL QKT1887AF
SACHS 3000651131
SACHS 3000951007
TRW TCK2289
VALEO 821117


  • Producator: VALEO
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Data actualizării anunțului: 14 Aug 2020, 05:01
68
vizualizări