Capac distribuitor (043905207 VAG) ALFA ROMEO,AUDI,BMW,CHEVROLET,Citroen,FIAT,FORD,INNOCENTI,LANCIA,MAZDA,MERCEDES-BENZ,NISSAN,OPEL,PEUGEOT,PORSCHE,RENAULT,SAAB,SEAT,TALBOT,VAUXHALL,VOLVO,VW,ZASTAVA

32.68 Lei
Capac distribuitor (043905207 VAG) ALFA ROMEO,AUDI,BMW,CHEVROLET,Citroen,FIAT,FORD,INNOCENTI,LANCIA,MAZDA,MERCEDES-BENZ,NISSAN,OPEL,PEUGEOT,PORSCHE,RENAULT,SAAB,SEAT,TALBOT,VAUXHALL,VOLVO,VW,ZASTAVA
capac distribuitor (043905207 VAG) ALFA ROMEO,AUDI,BMW,CHEVROLET,Citroen,FIAT,FORD,INNOCENTI,LANCIA,MAZDA,MERCEDES-BENZ,NISSAN,OPEL,PEUGEOT,PORSCHE,RENAULT,SAAB,SEAT,TALBOT,VAUXHALL,VOLVO,VW,ZASTAVA
Denumire produs: capac distribuitor
Grupul de adunare: Sistem aprindere
Producator: VAG
Cod produs: 043905207
Folosit si pentru: ALFA ROMEO, AUDI, BMW, CHEVROLET, Citroen, FIAT, FORD, INNOCENTI, LANCIA, MAZDA, MERCEDES-BENZ, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, RENAULT, SAAB, SEAT, TALBOT, VAUXHALL, VOLVO, VW, ZASTAVA

Coduri echivalente:
BOSCH 1235522155
BOSCH 1235522185
BOSCH 1235522193
BOSCH 1235522201
BOSCH 1235522219
BOSCH 1235522227
BOSCH 1235522245
BOSCH 1235522315
BOSCH 1235522356
EAN 6943573033904
FORD 0710254
OPEL 1212142
OPEL 1212143
SAAB 7501216
VAG 043905207
VAG 059905207A
VAG 113905207B
VAG 113905207D
VOLVO 243797

Pies? auto compatibil? cu:
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 (164A2C) [06.1987 - 09.1998] (1962ccm, 102Kw, 138HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 (164A2C, 164A2L, 164A2H) [11.1987 - 10.1992] (1962ccm, 105Kw, 143HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 T.S. (164.A2C, 164.A2L) [06.1987 - 09.1992] (1962ccm, 105Kw, 143HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 T.S. (164.A2H) [06.1987 - 09.1992] (1962ccm, 109Kw, 148HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 T.S. (164.H3) [09.1992 - 09.1998] (1995ccm, 106Kw, 144HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 Twin Spark (164A2) [06.1987 - 09.1992] (1962ccm, 109Kw, 148HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 Twin Spark (164A2C) [07.1990 - 10.1992] (1962ccm, 106Kw, 144HP)
ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 Twin Spark (164A2C, 164A2L, 164A2H) [07.1990 - 10.1992] (1962ccm, 105Kw, 143HP)
ALFA ROMEO 1750-2000 (105_) 2000 (105) [10.1971 - 07.1975] (1962ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.2 (905.A) [06.1983 - 12.1989] (1186ccm, 50Kw, 68HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.3 (905.A1A, 905.A1C, 905.A1D, 905.A1F, 905.A1H) [10.1984 - 12.1989] (1351ccm, 63Kw, 86HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.3 (905.A1B, 905.A1C, 905.A1G) [06.1983 - 12.1989] (1351ccm, 55Kw, 75HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.3 (905A1) [05.1983 - 12.1989] (1351ccm, 58Kw, 79HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.3 (905AD1) [06.1983 - 06.1990] (1351ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 (905.A2) [07.1986 - 12.1989] (1490ccm, 75Kw, 102HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 (905.A2A) [05.1983 - 12.1987] (1490ccm, 62Kw, 84HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 (905.A2G) [06.1983 - 12.1986] (1490ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 (905A1) [05.1983 - 12.1993] (1490ccm, 70Kw, 95HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 4x4 (905.A2) [07.1986 - 12.1989] (1490ccm, 75Kw, 102HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 4x4 (905.A2) [11.1983 - 12.1984] (1490ccm, 62Kw, 84HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 4x4 (905.A2A) [01.1984 - 12.1989] (1490ccm, 70Kw, 95HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 4x4 (905.A2F) [01.1985 - 09.1986] (1490ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 4x4 (905.A2M, 905.A2T) [09.1986 - 12.1989] (1490ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 QV (905.A2N, 905.A2V) [06.1984 - 12.1989] (1490ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.7 (905A2A) [01.1986 - 12.1989] (1712ccm, 95Kw, 129HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.7 (905A3) [01.1986 - 06.1990] (1712ccm, 87Kw, 118HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.7 i.e. (905.A3D) [09.1988 - 12.1989] (1712ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.7 QV (905.A3) [03.1988 - 12.1989] (1712ccm, 84Kw, 114HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.2 (907A4) [07.1990 - 09.1992] (1186ccm, 57Kw, 78HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B) [06.1991 - 09.1994] (1351ccm, 65Kw, 88HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.4 i.e. (907.A3A, 907.A3B) [06.1991 - 09.1994] (1351ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.5 (907A2) [01.1990 - 04.1993] (1490ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.5 i.e (907A2B) [01.1990 - 09.1994] (1490ccm, 71Kw, 97HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.5 i.e. (907A2A) [07.1990 - 08.1991] (1490ccm, 74Kw, 101HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 16V (907.A1B) [01.1990 - 03.1992] (1712ccm, 101Kw, 137HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 16V (907.A1C) [01.1990 - 03.1992] (1712ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 16V (907.A1C) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 95Kw, 129HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 16V 4x4 (907.A1G) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 95Kw, 129HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 16V 4x4 (907.A1G) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 16V 4x4 (907A1F) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 101Kw, 137HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 i.e. (907.A1A) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 i.e. (907.A1A) [04.1992 - 09.1994] (1712ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 (907A_) 1.7 i.e. 4x4 (907.A1G) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.4 (905A1H) [01.1984 - 12.1988] (1351ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.5 (905A) [09.1984 - 12.1986] (1490ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.5 (905A) [09.1984 - 12.1987] (1490ccm, 70Kw, 95HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.5 (905A2N) [12.1986 - 12.1989] (1490ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.5 (905A2U) [12.1986 - 12.1989] (1490ccm, 75Kw, 102HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.5 4x4 (905.A2B, 905.A2C) [09.1984 - 12.1986] (1490ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.5 4x4 (905.A2U) [12.1986 - 03.1989] (1490ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.5 4x4 (905A2S, 905A2U) [12.1986 - 12.1989] (1490ccm, 75Kw, 102HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.5 4x4 (905B1, 905A2S) [09.1984 - 12.1987] (1490ccm, 70Kw, 95HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.7 (905B3C) [03.1988 - 12.1989] (1712ccm, 87Kw, 118HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.7 i.e. (905B3F) [09.1988 - 12.1989] (1712ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (905A_) 1.7 i.e. 4x4 (905A3G, 905B3F) [09.1988 - 12.1989] (1712ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.4 i.e. (907B3B) [06.1991 - 09.1994] (1351ccm, 65Kw, 88HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.4 i.e. (907B3B) [06.1991 - 09.1994] (1351ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.5 i.e (907B2B) [01.1990 - 09.1994] (1490ccm, 71Kw, 97HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 16V (907.B1G) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 95Kw, 129HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 16V (907.B1G) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 16V (907B1B) [07.1990 - 09.1994] (1712ccm, 101Kw, 137HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 16V 4x4 (907.B1H) [01.1990 - 03.1992] (1712ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 16V 4x4 (907.B1H) [01.1990 - 09.1994] (1712ccm, 95Kw, 129HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 16V 4x4 (907B1H) [07.1990 - 09.1994] (1712ccm, 101Kw, 137HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 i.e. (907.B1A) [01.1990 - 03.1992] (1712ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 i.e. (907.B1A) [04.1992 - 09.1994] (1712ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 i.e. 4x4 (907.B1E) [01.1990 - 03.1992] (1712ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO 33 Sportwagon (907B_) 1.7 i.e. 4x4 (907B1D) [04.1992 - 09.1994] (1712ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.6 (162.B2B, 162.B2C) [05.1985 - 09.1989] (1567ccm, 81Kw, 110HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.6 (162B2) [05.1985 - 09.1989] (1570ccm, 76Kw, 103HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.6 Cat (162.B2B, 162.B2C) [05.1989 - 02.1992] (1567ccm, 81Kw, 110HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 (162.B1A, 162.B1B) [09.1985 - 06.1989] (1779ccm, 85Kw, 116HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 (162.B1H) [08.1989 - 02.1992] (1773ccm, 95Kw, 129HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 (162.B1H) [08.1989 - 02.1992] (1779ccm, 90Kw, 122HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 (162.B1L, 162.B1F) [09.1988 - 02.1992] (1779ccm, 88Kw, 120HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 Turbo (162.B1C, 162.B1D, 162.B1G) [09.1986 - 02.1992] (1779ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 1.8 Turbo i.e. (162.B1E) [02.1986 - 01.1990] (1779ccm, 114Kw, 155HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 2.0 (162.BA) [05.1985 - 10.1988] (1962ccm, 94Kw, 128HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 2.0 T.S Cat (162.B4A) [05.1985 - 02.1992] (1962ccm, 109Kw, 148HP)
ALFA ROMEO 75 (162B_) 2.0 T.S. (162.4CB, 162.B4, 162.B4A) [01.1987 - 02.1992] (1962ccm, 107Kw, 146HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 1.8 (162.A1A) [10.1984 - 07.1987] (1779ccm, 85Kw, 116HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 1.8 (162A1) [10.1984 - 07.1987] (1779ccm, 89Kw, 121HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 2.0 i.e. (162.A2A, 162.A2E) [10.1984 - 07.1987] (1962ccm, 94Kw, 128HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 2.0 i.e. (162A2B) [10.1984 - 07.1987] (1997ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO 90 (162_) 2.5 i.e. V6 (162.A, 162.AA) [10.1984 - 07.1987] (2492ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.2 (901.D0, 901.D1) [06.1972 - 09.1984] (1186ccm, 46Kw, 63HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.2 (901.D5) [03.1980 - 09.1984] (1186ccm, 44Kw, 60HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.2 ti [11.1973 - 09.1984] (1186ccm, 50Kw, 68HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.3 (901.F0) [05.1978 - 04.1980] (1286ccm, 50Kw, 68HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.3 SC/ti Super (901F3C, 901G2) [09.1977 - 09.1984] (1351ccm, 55Kw, 76HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.3 Super (901.F2) [01.1979 - 09.1984] (1351ccm, 51Kw, 69HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.3 ti (901.G0) [09.1977 - 09.1984] (1286ccm, 55Kw, 75HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.3 ti (901.G4) [03.1980 - 06.1984] (1351ccm, 63Kw, 86HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.5 ti (901.F1, 901.F4, 901.G1) [01.1979 - 09.1984] (1490ccm, 61Kw, 83HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.5 ti (901F1) [04.1978 - 04.1980] (1490ccm, 64Kw, 87HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.5 ti (901G5A, 901F4D) [05.1980 - 06.1984] (1490ccm, 70Kw, 95HP)
ALFA ROMEO ALFASUD (901_) 1.5 ti Sprint (901G5A, 901G5C, 901F4D) [01.1983 - 12.1984] (1490ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904_) 1.2 (904A) [01.1978 - 12.1981] (1186ccm, 46Kw, 63HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904_) 1.3 (904B) [01.1978 - 07.1979] (1286ccm, 48Kw, 65HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Giardinetta (904_) 1.3 (904B2) [03.1980 - 12.1981] (1351ccm, 51Kw, 69HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.3 (902.A0) [09.1976 - 07.1979] (1286ccm, 55Kw, 76HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.4 (902A) [05.1978 - 02.1980] (1351ccm, 55Kw, 76HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.4 (902A) [07.1979 - 12.1989] (1351ccm, 63Kw, 85HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.5 (902.A1) [05.1978 - 12.1981] (1490ccm, 61Kw, 83HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.5 (902.A5) [07.1979 - 01.1987] (1490ccm, 70Kw, 95HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.5 (902A5C, 902A5B) [01.1980 - 12.1989] (1490ccm, 75Kw, 102HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.5 (902C) [03.1982 - 12.1988] (1490ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.7 (902C2E) [03.1987 - 12.1989] (1712ccm, 87Kw, 118HP)
ALFA ROMEO ALFASUD Sprint (902_) 1.7 i.e. (902C2D) [10.1987 - 12.1989] (1712ccm, 77Kw, 105HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 1.6 (116.B1A) [01.1975 - 12.1984] (1570ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 1.8 (116.B2) [10.1979 - 12.1984] (1779ccm, 90Kw, 122HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 1.8 (11608) [10.1979 - 12.1984] (1779ccm, 89Kw, 121HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 1.8 (11608, 11642) [07.1974 - 04.1982] (1779ccm, 85Kw, 116HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 2.0 (116.55F, 116.56F, 116.55N, 116.56N) [07.1978 - 12.1984] (1962ccm, 97Kw, 132HP)
ALFA ROMEO ALFETTA (116_) 2.0 (116.55G, 116.56G) [03.1977 - 02.1980] (1962ccm, 89Kw, 121HP)
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116_) 1.6 (11604) [01.1976 - 09.1982] (1570ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116_) 1.8 (11610) [01.1974 - 12.1976] (1779ccm, 85Kw, 116HP)
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116_) 1.8 (11610, 11654) [06.1974 - 12.1976] (1779ccm, 89Kw, 121HP)
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116_) 2.0 (11610) [07.1978 - 01.1986] (1962ccm, 89Kw, 121HP)
ALFA ROMEO ALFETTA GT (116_) 2.0 (11636, 11610) [06.1977 - 12.1984] (1962ccm, 96Kw, 131HP)
ALFA ROMEO ARNA (920_) 1.2 (920.AA) [01.1985 - 12.1986] (1186ccm, 44Kw, 60HP)
ALFA ROMEO ARNA (920_) 1.2 (920.AB, 920.AC) [01.1985 - 12.1986] (1186ccm, 50Kw, 68HP)
ALFA ROMEO ARNA (920_) 1.2 (920AC, 920AA) [03.1983 - 12.1986] (1186ccm, 46Kw, 63HP)
ALFA ROMEO ARNA (920_) 1.3 (920AC, 920A1B) [01.1985 - 12.1986] (1351ccm, 58Kw, 79HP)
ALFA ROMEO ARNA (920_) 1.3 TI (920.A1B) [03.1983 - 12.1986] (1351ccm, 63Kw, 86HP)
ALFA ROMEO ARNA (920_) 1.5 (920A2B) [01.1985 - 12.1986] (1490ccm, 70Kw, 95HP)
ALFA ROMEO GIULIA (105_) 1300 Super (115) [01.1974 - 12.1978] (1290ccm, 64Kw, 87HP)
ALFA ROMEO GIULIA (105_) 1600 Super (115) [01.1974 - 12.1978] (1570ccm, 76Kw, 103HP)
ALFA ROMEO GIULIA GT 1300 Super [01.1974 - 12.1978] (1290ccm, 64Kw, 87HP)
ALFA ROMEO GIULIA GT 1600 Super [01.1974 - 12.1978] (1570ccm, 76Kw, 103HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 1.3 (116.44A) [10.1977 - 06.1983] (1357ccm, 66Kw, 90HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 1.6 (116.50B) [10.1977 - 04.1985] (1570ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 1.8 (116.AA, 116.AB) [04.1979 - 04.1985] (1779ccm, 90Kw, 122HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 1.8 (116AA, 116AB) [06.1983 - 07.1985] (1779ccm, 88Kw, 120HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 1.8 Turbo (116) [01.1984 - 12.1985] (1779ccm, 110Kw, 150HP)
ALFA ROMEO GIULIETTA (116_) 2.0 (116.A1A) [06.1980 - 04.1985] (1962ccm, 96Kw, 131HP)
ALFA ROMEO GT (105_) 1300 Junior (105) [01.1966 - 12.1977] (1290ccm, 64Kw, 87HP)
ALFA ROMEO GT (105_) 1600 (115) [06.1971 - 12.1977] (1570ccm, 80Kw, 109HP)
ALFA ROMEO GT (105_) 1600 (115) [09.1972 - 12.1977] (1570ccm, 76Kw, 103HP)
ALFA ROMEO GT (105_) V 1750 (105) [01.1967 - 12.1972] (1779ccm, 83Kw, 113HP)
ALFA ROMEO GT (105_) V 2000 (105) [01.1971 - 12.1977] (1962ccm, 96Kw, 131HP)
ALFA ROMEO GTV (116_) 2.0 (116.36 E) [01.1985 - 12.1985] (1962ccm, 94Kw, 128HP)
ALFA ROMEO GTV (116_) 2.0 (11636) [07.1978 - 01.1986] (1962ccm, 96Kw, 131HP)
ALFA ROMEO SPIDER (105_) 1300 (10591) [01.1968 - 12.1977] (1290ccm, 64Kw, 87HP)
ALFA ROMEO SPIDER (105_) 2000 (10512, 10524) [01.1971 - 12.1977] (1962ccm, 96Kw, 131HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 1600 (11507) [03.1971 - 12.1979] (1570ccm, 80Kw, 109HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 1600 (11535) [03.1976 - 12.1990] (1570ccm, 76Kw, 103HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 1600 (115620, 115621) [01.1980 - 12.1989] (1570ccm, 75Kw, 102HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 1600 (115A2) [01.1990 - 12.1993] (1570ccm, 79Kw, 107HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 2.0 (115A1A) [09.1989 - 12.1990] (1962ccm, 89Kw, 120HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 2000 (11538, 115661) [08.1986 - 12.1990] (1962ccm, 92Kw, 125HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 2000 (11538, 115A1) [01.1977 - 12.1993] (1962ccm, 93Kw, 126HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 2000 (115680, 115681) [08.1986 - 12.1990] (1962ccm, 85Kw, 116HP)
ALFA ROMEO SPIDER (115_) 2000 (115A1A) [01.1990 - 12.1993] (1962ccm, 88Kw, 120HP)
AUDI 100 (43, C2) 1.6 [08.1976 - 07.1982] (1588ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI 100 (43, C2) 1.9 [08.1980 - 07.1982] (1921ccm, 74Kw, 100HP)
AUDI 100 (43, C2) 2.0 [06.1976 - 08.1978] (1984ccm, 85Kw, 115HP)
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 [08.1982 - 12.1987] (1781ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 1.8 [08.1983 - 07.1989] (1781ccm, 66Kw, 90HP)
AUDI 100 (C1) 1.6 [01.1975 - 07.1976] (1588ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI 100 (C1) 1.8 [09.1971 - 07.1974] (1760ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI 100 (C1) 1.8 [10.1970 - 07.1976] (1760ccm, 74Kw, 100HP)
AUDI 100 (C1) 1.9 [09.1971 - 07.1976] (1871ccm, 82Kw, 112HP)
AUDI 100 Avant (43, C2) 1.6 [07.1977 - 02.1983] (1588ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.0 [08.1977 - 07.1980] (1984ccm, 85Kw, 115HP)
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 [08.1982 - 12.1987] (1781ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 1.8 [08.1983 - 07.1989] (1781ccm, 66Kw, 90HP)
AUDI 100 C1 cupe (817) 1.9 [08.1971 - 12.1976] (1871ccm, 82Kw, 112HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.3 [09.1978 - 07.1981] (1272ccm, 40Kw, 55HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.3 [09.1978 - 07.1981] (1272ccm, 44Kw, 60HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.3 [09.1978 - 07.1986] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.6 GLE [08.1978 - 07.1982] (1588ccm, 81Kw, 110HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.6 [08.1978 - 02.1983] (1588ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.6 [08.1978 - 03.1987] (1595ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.6 [08.1978 - 07.1981] (1588ccm, 51Kw, 70HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.6 [08.1978 - 07.1986] (1588ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.8 [01.1983 - 08.1986] (1781ccm, 66Kw, 90HP)
AUDI 4000 (81, 85, B2) 1.8 [08.1983 - 08.1986] (1781ccm, 68Kw, 93HP)
AUDI 50 (86) 0.8 [01.1976 - 07.1978] (771ccm, 25Kw, 34HP)
AUDI 50 (86) 1.1 [08.1974 - 07.1977] (1093ccm, 44Kw, 60HP)
AUDI 50 (86) 1.1 [08.1974 - 07.1978] (1093ccm, 37Kw, 50HP)
AUDI 50 (86) 1.3 [01.1977 - 07.1978] (1272ccm, 43Kw, 58HP)
AUDI 50 (86) 1.3 [08.1977 - 07.1978] (1272ccm, 44Kw, 60HP)
AUDI 60 1.5 [09.1968 - 08.1972] (1496ccm, 40Kw, 55HP)
AUDI 60 Variant 1.5 [09.1968 - 08.1972] (1496ccm, 40Kw, 55HP)
AUDI 75 1.7 [09.1968 - 08.1972] (1695ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 75 Variant 1.7 [09.1968 - 08.1972] (1695ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.3 [05.1972 - 07.1978] (1297ccm, 40Kw, 55HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.3 [05.1972 - 07.1978] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.5 [05.1972 - 07.1976] (1471ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.5 [05.1972 - 08.1975] (1471ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GT [09.1973 - 07.1976] (1584ccm, 74Kw, 100HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 GTE [01.1976 - 07.1978] (1588ccm, 81Kw, 110HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 [01.1976 - 07.1978] (1588ccm, 53Kw, 72HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 [09.1975 - 07.1978] (1588ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI 80 (80, 82, B1) 1.6 [09.1975 - 07.1978] (1588ccm, 63Kw, 85HP)
AUDI A4 (8E2, B6) 2.5 TDI quattro [11.2000 - 12.2004] (2496ccm, 132Kw, 180HP)
AUDI COUPE (81, 85) 1.6 [07.1980 - 08.1981] (1588ccm, 55Kw, 75HP)
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 GT [09.1982 - 10.1988] (1781ccm, 66Kw, 90HP)
AUDI COUPE (81, 85) 1.8 [08.1981 - 07.1983] (1781ccm, 55Kw, 75HP)
BMW 02 (E10) 1502 [01.1975 - 07.1977] (1573ccm, 55Kw, 75HP)
BMW 02 (E10) 1600 Ti [09.1967 - 11.1969] (1573ccm, 77Kw, 105HP)
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 1800 Ti (TISA) [10.1963 - 04.1968] (1773ccm, 96Kw, 131HP)
BMW 1500-2000 (115, 116, 118, 121) 1800 Ti [10.1963 - 04.1968] (1773ccm, 81Kw, 110HP)
BMW 3 (E21) 316 [08.1975 - 08.1980] (1573ccm, 66Kw, 90HP)
BMW 3 (E21) 318 [08.1975 - 08.1980] (1766ccm, 72Kw, 98HP)
BMW 3 (E21) 320 i [06.1975 - 08.1982] (1990ccm, 92Kw, 125HP)
BMW 3 (E21) 320 [06.1975 - 07.1979] (1990ccm, 80Kw, 109HP)
BMW 3 (E21) 320/6 [08.1977 - 10.1982] (1990ccm, 90Kw, 122HP)
BMW 3 Cabriolet (E30) 320 i [05.1986 - 11.1993] (1990ccm, 95Kw, 129HP)
BMW 5 (E12) 518 i [06.1979 - 06.1981] (1766ccm, 75Kw, 102HP)
BMW 5 (E12) 518 [07.1974 - 05.1981] (1766ccm, 66Kw, 90HP)
BMW 5 (E12) 520 i [03.1972 - 07.1979] (1990ccm, 92Kw, 125HP)
BMW 5 (E12) 520 i [08.1972 - 10.1975] (1990ccm, 96Kw, 131HP)
BMW 5 (E12) 520 [06.1972 - 01.1979] (1990ccm, 85Kw, 115HP)
CHEVROLET CHEVETTE hatchback 1.6 LS [08.1991 - 07.1998] (1598ccm, 52Kw, 71HP)
CHEVROLET CHEVETTE hatchback 1.6 LS [08.1991 - 07.1998] (1598ccm, 53Kw, 72HP)
CHEVROLET OPALA limuzina 2.5 [01.1971 - 12.1992] (2471ccm, 59Kw, 80HP)
Citroen C25 bus (280_, 290_) 1.8 E [07.1987 - 02.1994] (1796ccm, 51Kw, 69HP)
Citroen C25 bus (280_, 290_) 1.8 [11.1981 - 01.1994] (1796ccm, 50Kw, 68HP)
Citroen C25 bus (280_, 290_) 2.0 E [09.1981 - 02.1994] (1971ccm, 58Kw, 79HP)
Citroen C25 bus (280_, 290_) 2.0 [02.1991 - 02.1994] (1971ccm, 62Kw, 84HP)
Citroen C25 caroserie (280_, 290_) 1.8 [11.1981 - 01.1994] (1796ccm, 50Kw, 68HP)
Citroen C25 caroserie (280_, 290_) 2.0 4x4 [01.1990 - 01.1994] (1971ccm, 62Kw, 84HP)
Citroen C25 caroserie (280_, 290_) 2.0 E [09.1981 - 03.1994] (1971ccm, 58Kw, 79HP)
Citroen C25 caroserie (280_, 290_) 2.0 [02.1991 - 03.1994] (1971ccm, 62Kw, 84HP)
Citroen C25 platou / sasiu (280_, 290_) 1.8 E [07.1987 - 02.1994] (1796ccm, 51Kw, 69HP)
Citroen C25 platou / sasiu (280_, 290_) 2.0 [01.1987 - 03.1994] (1971ccm, 62Kw, 84HP)
FIAT 127 (127_) 0.9 (127A) [09.1971 - 12.1984] (903ccm, 33Kw, 45HP)
FIAT 128 cupe (128_) 1.3 Berlinetta (AC) [06.1975 - 12.1979] (1290ccm, 54Kw, 73HP)
FIAT 131 (131_) 2.0 Racing [06.1978 - 12.1981] (1995ccm, 85Kw, 115HP)
FIAT 131 (131_) 2.0 Super [01.1981 - 12.1984] (1995ccm, 83Kw, 113HP)
FIAT 132 (132_) 2.0 i.e. [01.1980 - 12.1982] (1995ccm, 90Kw, 122HP)
FIAT 132 (132_) 2.0 [01.1976 - 06.1981] (1995ccm, 83Kw, 113HP)
FIAT ARGENTA (132_) 2000 i.e. [06.1981 - 07.1986] (1995ccm, 90Kw, 122HP)
FIAT ARGENTA (132_) 2000 [06.1978 - 12.1985] (1995ccm, 83Kw, 113HP)
FIAT DUCATO caroserie (280_) 1.8 [01.1982 - 10.1988] (1783ccm, 49Kw, 67HP)
FIAT DUCATO caroserie (280_) 1.8 [07.1982 - 12.1988] (1796ccm, 51Kw, 69HP)
FIAT DUCATO caroserie (280_) 2.0 [01.1982 - 08.1990] (1971ccm, 58Kw, 79HP)
FIAT DUCATO caroserie (280_) 2.0 [03.1989 - 08.1990] (1971ccm, 62Kw, 84HP)
FIAT DUCATO caroserie (280_) 2.0 [07.1985 - 08.1990] (1971ccm, 55Kw, 75HP)
FIAT DUCATO Panorama (280_) 1.8 [07.1982 - 12.1988] (1796ccm, 51Kw, 69HP)
FIAT DUCATO Panorama (280_) 2.0 [01.1986 - 08.1990] (1971ccm, 55Kw, 75HP)
FIAT DUCATO Panorama (280_) 2.0 [07.1982 - 05.1985] (1971ccm, 58Kw, 79HP)
FIAT DUCATO Panorama (280_) 2.0 [09.1988 - 08.1990] (1971ccm, 62Kw, 84HP)
FIAT DUCATO platou / sasiu (280_) 2.0 [07.1985 - 08.1990] (1971ccm, 55Kw, 75HP)
FIAT ELBA (146_) 1.3 [04.1986 - 12.1993] (1297ccm, 43Kw, 58HP)
FIAT PREMIO 1.3 [03.1985 - 06.1992] (1297ccm, 43Kw, 58HP)
FIAT RITMO (138_) 1.0 [09.1978 - 09.1982] (1049ccm, 44Kw, 60HP)
FIAT RITMO (138_) 1.1 [10.1982 - 12.1987] (1116ccm, 40Kw, 55HP)
FIAT RITMO (138_) 1.3 [01.1978 - 08.1985] (1301ccm, 48Kw, 65HP)
FIAT RITMO (138_) 1.3 [01.1981 - 09.1982] (1301ccm, 55Kw, 75HP)
FIAT RITMO (138_) 1.5 [01.1978 - 12.1988] (1498ccm, 55Kw, 75HP)
FIAT TEMPRA (159_) 1.6 i.e. (159.AJ) [06.1994 - 08.1996] (1581ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1300 [01.1969 - 12.1970] (1298ccm, 38Kw, 52HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1300 [01.1971 - 12.1972] (1305ccm, 39Kw, 53HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1300 [01.1971 - 12.1973] (1298ccm, 39Kw, 54HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1300 [01.1971 - 12.1973] (1298ccm, 41Kw, 57HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1300 [01.1973 - 12.1973] (1297ccm, 43Kw, 59HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1300 [10.1972 - 12.1973] (1297ccm, 40Kw, 55HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1300 [12.1968 - 12.1972] (1305ccm, 37Kw, 50HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1500 [12.1968 - 02.1974] (1488ccm, 48Kw, 65HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1500 [12.1968 - 02.1974] (1498ccm, 44Kw, 60HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1600 GT [01.1969 - 10.1972] (1599ccm, 60Kw, 82HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1600 [08.1972 - 02.1974] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD CAPRI (ECJ) 1700 [12.1968 - 08.1972] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD CAPRI II (GECP) 1.3 [02.1974 - 08.1977] (1298ccm, 40Kw, 54HP)
FORD CAPRI II (GECP) 1.3 [02.1974 - 08.1977] (1298ccm, 42Kw, 57HP)
FORD CAPRI II (GECP) 1.6 [02.1974 - 12.1977] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD CAPRI II (GECP) 1.6 [02.1974 - 12.1977] (1593ccm, 65Kw, 88HP)
FORD CAPRI II (GECP) 1.6 [09.1974 - 12.1977] (1593ccm, 50Kw, 68HP)
FORD CAPRI II (GECP) 2.0 [04.1974 - 12.1977] (1993ccm, 72Kw, 98HP)
FORD CAPRI II (GECP) 2.0 [04.1976 - 12.1977] (1999ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CAPRI II (GECP) 2.3 [02.1974 - 12.1977] (2294ccm, 79Kw, 108HP)
FORD CAPRI III (GECP) 1.3 [01.1978 - 06.1985] (1298ccm, 40Kw, 54HP)
FORD CAPRI III (GECP) 1.6 [01.1978 - 04.1987] (1593ccm, 54Kw, 73HP)
FORD CAPRI III (GECP) 2.0 [01.1978 - 12.1982] (1999ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CAPRI III (GECP) 2.0 [01.1978 - 12.1985] (1993ccm, 74Kw, 101HP)
FORD CAPRI III (GECP) 2.0 [01.1978 - 12.1985] (1994ccm, 64Kw, 87HP)
FORD CAPRI III (GECP) 2.3 Super [06.1979 - 12.1985] (2294ccm, 84Kw, 114HP)
FORD CONSUL (GGFL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 48Kw, 65HP)
FORD CONSUL (GGFL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD CONSUL (GGFL) 2000 [01.1972 - 12.1974] (1996ccm, 60Kw, 82HP)
FORD CONSUL (GGFL) 2000 [01.1972 - 12.1975] (1993ccm, 73Kw, 99HP)
FORD CONSUL cupe (GGCL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 48Kw, 65HP)
FORD CONSUL cupe (GGCL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD CONSUL cupe (GGCL) 2000 [01.1972 - 12.1975] (1993ccm, 73Kw, 99HP)
FORD CONSUL Turnier (GGNL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 48Kw, 65HP)
FORD CONSUL Turnier (GGNL) 1700 [01.1972 - 12.1975] (1699ccm, 55Kw, 75HP)
FORD CONSUL Turnier (GGNL) 2000 [01.1972 - 12.1975] (1993ccm, 73Kw, 99HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 1.3 [07.1979 - 07.1982] (1294ccm, 43Kw, 58HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 51Kw, 69HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 54Kw, 73HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 65Kw, 88HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 2.0 [07.1979 - 07.1982] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD CORTINA '80 (GBS, GBNS) 2.0 [07.1979 - 07.1982] (1999ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CORTINA '80 Turnier (GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 51Kw, 69HP)
FORD CORTINA '80 Turnier (GBNS) 1.6 [07.1979 - 07.1982] (1593ccm, 54Kw, 73HP)
FORD CORTINA '80 Turnier (GBNS) 2.0 [07.1979 - 07.1982] (1993ccm, 74Kw, 100HP)
FORD CORTINA '80 Turnier (GBNS) 2.0 [07.1979 - 07.1982] (1999ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CORTINA (GBTK) 1300 [01.1970 - 05.1975] (1297ccm, 40Kw, 55HP)
FORD CORTINA (GBTK) 1600 [01.1970 - 05.1975] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD CORTINA (GBTK) 1600 [01.1974 - 05.1975] (1593ccm, 50Kw, 68HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.3 (CBTS) [09.1976 - 07.1979] (1297ccm, 40Kw, 54HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.3 [01.1976 - 07.1979] (1294ccm, 43Kw, 58HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.3 [01.1976 - 07.1979] (1297ccm, 41Kw, 56HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.3 [05.1975 - 07.1979] (1297ccm, 40Kw, 55HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.6 [05.1975 - 07.1979] (1593ccm, 50Kw, 68HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.6 [05.1975 - 07.1979] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 1.6 [08.1976 - 07.1979] (1593ccm, 65Kw, 88HP)
FORD CORTINA (GBTS, GBFS, CBTS) 2.0 [05.1975 - 07.1979] (1999ccm, 66Kw, 90HP)
FORD CORTINA 1300 [10.1966 - 03.1972] (1298ccm, 40Kw, 54HP)
FORD CORTINA Coach 1300 [10.1966 - 03.1972] (1298ccm, 40Kw, 54HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 1.3 [01.1976 - 07.1979] (1297ccm, 41Kw, 56HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 1.3 [05.1975 - 07.1979] (1297ccm, 43Kw, 58HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 1.3 [12.1975 - 07.1979] (1297ccm, 40Kw, 54HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 1.6 [05.1975 - 07.1979] (1593ccm, 50Kw, 68HP)
FORD CORTINA Estate Turnier (GBNS) 1.6 [05.1975 - 07.1979] (1593ccm, 53Kw, 72HP)
FORD ESCORT '81 Courrier (AVA) 1.1 [03.1981 - 02.1986] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT '81 Courrier (AVA) 1.3 [03.1981 - 02.1986] (1296ccm, 51Kw, 69HP)
FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1.1 [05.1986 - 07.1990] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1.3 [02.1986 - 07.1990] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1.3 [07.1988 - 07.1990] (1297ccm, 46Kw, 63HP)
FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1.4 i [02.1986 - 07.1990] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD ESCORT '86 Courrier (AVF) 1.6 [02.1986 - 07.1990] (1597ccm, 60Kw, 81HP)
FORD ESCORT '91 Courrier (AVF) 1.3 [07.1990 - 12.1994] (1299ccm, 46Kw, 63HP)
FORD ESCORT '91 Courrier (AVF) 1.4 [07.1990 - 12.1994] (1391ccm, 52Kw, 71HP)
FORD ESCORT '95 caroserie (AVL) 1.4 [01.1995 - 08.2000] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1100 [01.1968 - 12.1974] (1098ccm, 32Kw, 45HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1100 [06.1968 - 06.1971] (1098ccm, 29Kw, 40HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1100 [06.1968 - 06.1971] (1098ccm, 33Kw, 45HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1100 [06.1970 - 02.1976] (1098ccm, 35Kw, 48HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1300 [06.1968 - 06.1971] (1298ccm, 35Kw, 48HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1300 [06.1968 - 06.1971] (1298ccm, 38Kw, 52HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1300 [06.1970 - 02.1976] (1298ccm, 42Kw, 57HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1300 [06.1970 - 02.1976] (1298ccm, 53Kw, 72HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 1300 [09.1973 - 02.1976] (1298ccm, 40Kw, 54HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 950 [08.1968 - 08.1974] (940ccm, 25Kw, 34HP)
FORD ESCORT I (AFH, ATH) 950 [08.1968 - 08.1974] (940ccm, 26Kw, 36HP)
FORD ESCORT I Break (ADH) 1100 [06.1968 - 06.1971] (1098ccm, 29Kw, 40HP)
FORD ESCORT I Break (ADH) 1100 [06.1970 - 02.1976] (1098ccm, 32Kw, 44HP)
FORD ESCORT I Break (ADH) 1100 [06.1970 - 02.1976] (1098ccm, 35Kw, 48HP)
FORD ESCORT I Break (ADH) 1300 [06.1970 - 02.1976] (1298ccm, 42Kw, 57HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.1 [06.1975 - 08.1980] (1098ccm, 34Kw, 46HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.1 [12.1974 - 08.1980] (1098ccm, 32Kw, 45HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.1 [12.1974 - 08.1980] (1098ccm, 35Kw, 48HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.3 [03.1979 - 08.1980] (1298ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.3 [12.1974 - 08.1980] (1298ccm, 40Kw, 54HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.3 [12.1974 - 08.1980] (1298ccm, 42Kw, 57HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.3 [12.1974 - 08.1980] (1298ccm, 51Kw, 70HP)
FORD ESCORT II (ATH) 1.6 RS [12.1974 - 08.1980] (1598ccm, 62Kw, 84HP)
FORD ESCORT II (ATH) 2.0 RS (BATN) [03.1973 - 02.1977] (1993ccm, 73Kw, 100HP)
FORD ESCORT II (ATH) 2.0 RS [08.1975 - 08.1980] (1993ccm, 80Kw, 110HP)
FORD ESCORT II Break 1.1 [04.1975 - 08.1980] (1097ccm, 32Kw, 44HP)
FORD ESCORT II Break 1.1 [04.1975 - 08.1980] (1098ccm, 35Kw, 48HP)
FORD ESCORT II Break 1.3 (BADR) [08.1976 - 07.1981] (1293ccm, 40Kw, 54HP)
FORD ESCORT II Break 1.3 (CADR) [04.1975 - 01.1979] (1298ccm, 40Kw, 54HP)
FORD ESCORT II Break 1.3 [04.1975 - 08.1980] (1298ccm, 42Kw, 57HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.1 [08.1983 - 12.1985] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.1 [09.1980 - 08.1983] (1117ccm, 40Kw, 55HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.1 [09.1980 - 08.1983] (1117ccm, 43Kw, 59HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.3 [09.1980 - 12.1985] (1296ccm, 51Kw, 69HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 i (GAA) [07.1985 - 12.1985] (1597ccm, 66Kw, 90HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 RS Turbo [11.1984 - 12.1985] (1597ccm, 97Kw, 132HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 XR3i [10.1982 - 12.1985] (1597ccm, 77Kw, 105HP)
FORD ESCORT III (GAA) 1.6 [09.1980 - 12.1985] (1597ccm, 58Kw, 79HP)
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.1 [08.1983 - 12.1985] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.1 [09.1980 - 08.1983] (1117ccm, 40Kw, 54HP)
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.3 [03.1981 - 12.1985] (1296ccm, 51Kw, 69HP)
FORD ESCORT III Break (AWA) 1.6 [09.1980 - 12.1985] (1597ccm, 58Kw, 79HP)
FORD ESCORT III Cabriolet (ALD) 1.3 [09.1983 - 12.1985] (1296ccm, 51Kw, 69HP)
FORD ESCORT III Cabriolet (ALD) 1.6 i [09.1983 - 12.1985] (1597ccm, 77Kw, 105HP)
FORD ESCORT III Cabriolet (ALD) 1.6 [09.1983 - 12.1985] (1597ccm, 58Kw, 79HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.1 [12.1985 - 07.1990] (1117ccm, 37Kw, 50HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 (GAF) [07.1988 - 10.1990] (1297ccm, 46Kw, 63HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 [01.1986 - 07.1990] (1297ccm, 44Kw, 60HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.3 [11.1986 - 07.1988] (1296ccm, 51Kw, 69HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.4 [01.1986 - 07.1990] (1392ccm, 54Kw, 73HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.4 [01.1986 - 07.1990] (1392ccm, 55Kw, 75HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.4 [10.1985 - 10.1990] (1392ccm, 51Kw, 70HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i [01.1986 - 05.1990] (1598ccm, 66Kw, 90HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i [08.1989 - 07.1990] (1597ccm, 75Kw, 102HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 Turbo RS [01.1986 - 07.1990] (1597ccm, 97Kw, 132HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 XR3i [01.1986 - 08.1989] (1597ccm, 77Kw, 105HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 [01.1986 - 12.1988] (1597ccm, 58Kw, 79HP)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Alfa-Romeo 164
Alfa-Romeo 33
Alfa-Romeo 75
Alfa-Romeo 90
Alfa-Romeo Alfasud
Alfa-Romeo Alfetta
Alfa-Romeo Arna
Alfa-Romeo Giulia
Alfa-Romeo Giulietta
Alfa-Romeo GT
Alfa-Romeo GTV
Alfa-Romeo Junior
Alfa-Romeo Spider
Alfa-Romeo Sprint
Audi 100
Audi 80
Audi A1
Audi A2
Audi A4 B4
Audi A4 B6
Audi A5
Audi B4
Audi Cabriolet
Audi Coupe
Audi Quattro
BMW 02 Cabriolet E10
BMW 02 E10
Chevrolet Spark
Citroen C1
Citroen C1 II
Citroen C2
Citroen C3
Citroen C3 II
Fiat 127
Fiat 131
Fiat 132
Fiat Argenta
Fiat Coupe
Fiat Ducato
Fiat Ritmo
Fiat Spider
Fiat Tempra
Ford Capri
Ford Consul
Ford Cortina
Ford Escort
Ford Escort Turnier
Ford GT
Mercedes GLE
Opel GT
Renault Coupe
Renault Spider
Data actualizării anunțului: 21 Apr 2024, 05:37
2
vizualizări