Set ambreiaj (ADP153066 BLP) Citroen,PEUGEOT

860.89 Lei
Set ambreiaj (ADP153066 BLP) Citroen,PEUGEOT
Denumire produs: Set ambreiaj
Grupul de adunare: Ambreiaj
Producator: BLP
Cod produs: ADP153066
Folosit si pentru: Citroen, PEUGEOT

Specificatii produs:
Articol completare/Info suplimentar 2: cu rulment presiune
Articol extins/Informatii de extindere: cu unsoare sintetic?
Atentie la informatii de service:
Diametru exterior [mm]: 260,0
Diametru exterior [mm]: 260
din mai multe piese: din trei piese
Greutate [kg]: 9,258
Numar dinti: 21

Coduri echivalente:
AISIN KE-CI06R [KECI06R]
AUTOMEGA 274675110
BORG & BECK HK2506
BORG & BECK HK2590
Citroen 16 068 877 80 S1 [1606887780S1]
Citroen 16 068 877 80 [1606887780]
Citroen 16 112 714 80 S1 [1611271480S1]
Citroen 16 112 714 80 [1611271480]
Citroen 16 112 727 80 S1 [1611272780S1]
Citroen 16 112 727 80 [1611272780]
Citroen 16 141 910 80 S1 [1614191080S1]
Citroen 16 141 910 80 [1614191080]
Citroen 1606888180
Citroen 1606888180 S1 [1606888180S1]
Citroen 2041.72 S1 [204172S1]
Citroen 2041.72 [204172]
Citroen 2041.A9 S1 [2041A9S1]
Citroen 2041.A9 [2041A9]
Citroen 96 767 702 80 S1 [9676770280S1]
Citroen 96 767 702 80 [9676770280]
Citroen 98 058 564 80 S1 [9805856480S1]
Citroen 98 058 564 80 [9805856480]
CLUTCHNUS MB734
CLUTCHNUS MCK24113
CLUTCHNUS MCK2465
CLUTCHNUS MCK2465A
CLUTCHNUS MCK2496
CLUTCHNUS MCK2496A
CORAM C0268
CORAM C0268.01 [C026801]
CPB 504756
DT Spare Parts 12.92217 [1292217]
EAN 5057746029296
EUROREPAR 1680365680
EUROREPAR 1682295680
EXEDY PGK2071
FAST FT67026
HART 919 738 [919738]
KAISHIN ECSK002
KAMOKA KC100
KAMOKA KC141
KAMOKA KC188
KAMOKA KC190
KAWE 962693
KM Germany 069 2814 [0692814]
KM Germany 69 2814 [692814]
KRAFTTECH W00260F
KRAFTTECH W18240I
LUCAS LKCA620074S
LuK 626 3075 00 [626307500]
MAPA 000260500
MDR AIS-KEPE21 [AISKEPE21]
MDR AIS-KEPE22 [AISKEPE22]
MDR AIS-KEPE23 [AISKEPE23]
MDR AIS-KEPE24 [AISKEPE24]
MDR AIS-KEPE25 [AISKEPE25]
MDR EXE-PGK2071 [EXEPGK2071]
MECARM MK10317
MILES GE16087
MOTAQUIP LVCU817
Motrio 8550500773
Motrio 8660001101
Motrio 8660001118
MTR 837119
NEXUS F1C032NX
Omnicraft 2277507
Omnicraft 2277548
Omnicraft 2278019
Omnicraft 2278134
OPEL 16 141 910 80 S1 [1614191080S1]
OPEL 16 141 910 80 [1614191080]
OPEN PARTS CLK9050.02 [CLK905002]
PEUGEOT 16 068 877 80 S1 [1606887780S1]
PEUGEOT 16 068 877 80 [1606887780]
PEUGEOT 16 068 881 80 S1 [1606888180S1]
PEUGEOT 16 068 881 80 [1606888180]
PEUGEOT 16 141 910 80 S1 [1614191080S1]
PEUGEOT 16 141 910 80 [1614191080]
PEUGEOT 1611271480
PEUGEOT 1611271480 S1 [1611271480S1]
PEUGEOT 1611272780
PEUGEOT 1611272780 S1 [1611272780S1]
PEUGEOT 2041.72 S1 [204172S1]
PEUGEOT 2041.72 [204172]
PEUGEOT 2041.A9 S1 [2041A9S1]
PEUGEOT 2041.A9 [2041A9]
PEUGEOT 2053.13 S1 [205313S1]
PEUGEOT 2053.13 [205313]
PEUGEOT 2058.06 S1 [205806S1]
PEUGEOT 2058.06 [205806]
PEUGEOT 96 471 622 80 S2 [9647162280S2]
PEUGEOT 96 471 622 80 [9647162280]
PEUGEOT 96 767 702 80 S1 [9676770280S1]
PEUGEOT 96 767 702 80 [9676770280]
PEUGEOT 98 058 564 80 S1 [9805856480S1]
PEUGEOT 98 058 564 80 [9805856480]
PROCODIS FRANCE KTE197
RIDEX 48R0008
SACHS 3000 950 724 [3000950724]
SACHS 3000 970 116 [3000970116]
SASIC 5100037
SASIC 5100066
SKF VKC 2616 [VKC2616]
STARLINE SL 3DS1171 [SL3DS1171]
STELLOX 07-00676-SX [0700676SX]
STELLOX 07-01256-SX [0701256SX]
TOPRAN 723 522 [723522]
VAUXHALL 16 141 910 80 S1 [1614191080S1]
VAUXHALL 16 141 910 80 [1614191080]
WILMINK GROUP WG2210804
WILMINK GROUP WG2210989
WILMINK GROUP WG2210991
WILMINK GROUP WG2211122
WILMINK GROUP WG2211130
WILMINK GROUP WG2211154
WILMINK GROUP WG2212436
WILMINK GROUP WG2212437
WILMINK GROUP WG2212485
WILMINK GROUP WG2212519
WILMINK GROUP WG2212607
WILMINK GROUP WG2212774
WILMINK GROUP WG2212939
WILMINK GROUP WG2212967
WILMINK GROUP WG2234503
WILMINK GROUP WG2235090

Pies? auto compatibil? cu:
Citroen JUMPER bus 2.0 BlueHDi 110 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen JUMPER bus 2.0 BlueHDi 130 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER bus 2.0 BlueHDi 160 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
Citroen JUMPER bus 2.2 BlueHDi 120 [08.2019 - ] (2179ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen JUMPER bus 2.2 BlueHDi 140 [08.2019 - ] (2179ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen JUMPER bus 2.2 BlueHDi 165 [08.2019 - ] (2179ccm, 121Kw, 165HP)
Citroen JUMPER bus 2.2 HDi 130 [07.2011 - ] (2198ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER bus 2.2 HDi 150 [07.2011 - ] (2198ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.0 BlueHDi 110 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.0 BlueHDi 130 4x4 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.0 BlueHDi 130 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.0 BlueHDi 160 4x4 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.0 BlueHDi 160 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.2 BlueHDi 120 [08.2019 - ] (2179ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.2 BlueHDi 140 [08.2019 - ] (2179ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.2 BlueHDi 165 [08.2019 - ] (2179ccm, 121Kw, 165HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.2 HDi 130 4x4 [01.2012 - 05.2016] (2198ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.2 HDi 130 [07.2011 - ] (2198ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER caroserie 2.2 HDi 150 [07.2011 - ] (2198ccm, 110Kw, 150HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.0 BlueHDi 110 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 81Kw, 110HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.0 BlueHDi 130 4x4 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.0 BlueHDi 130 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.0 BlueHDi 160 4x4 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.0 BlueHDi 160 [04.2016 - 09.2019] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.2 BlueHDi 120 [08.2019 - ] (2179ccm, 88Kw, 120HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.2 BlueHDi 140 [08.2019 - ] (2179ccm, 103Kw, 140HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.2 BlueHDi 165 [08.2019 - ] (2179ccm, 121Kw, 165HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.2 HDi 130 [07.2011 - ] (2198ccm, 96Kw, 130HP)
Citroen JUMPER platou / sasiu 2.2 HDi 150 [07.2011 - ] (2198ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT BOXER bus (244, Z_) 2.3 HDi [04.2006 - ] (2287ccm, 93Kw, 126HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.0 BlueHDi 110 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.0 BlueHDi 130 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 96Kw, 130HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.0 BlueHDi 160 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 BlueHDi 120 [07.2019 - ] (2179ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 BlueHDi 140 [07.2019 - ] (2179ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 BlueHDi 165 [08.2019 - ] (2179ccm, 121Kw, 165HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 HDi 110 [03.2011 - ] (2198ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 HDi 130 [03.2011 - ] (2198ccm, 96Kw, 131HP)
PEUGEOT BOXER bus 2.2 HDi 150 [03.2011 - ] (2198ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT BOXER bus 3.0 HDi 145 [04.2010 - ] (2999ccm, 107Kw, 146HP)
PEUGEOT BOXER bus 3.0 HDi 160 [04.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 156HP)
PEUGEOT BOXER caroserie (244) 2.3 HDi [02.2007 - ] (2287ccm, 93Kw, 126HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.0 BlueHDi 110 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.0 BlueHDi 130 4x4 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 96Kw, 130HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.0 BlueHDi 130 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 96Kw, 130HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.0 BlueHDi 160 4x4 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.0 BlueHDi 160 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 BlueHDi 120 [07.2019 - ] (2179ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 BlueHDi 140 [07.2019 - ] (2179ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 BlueHDi 165 [07.2019 - ] (2179ccm, 121Kw, 165HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 110 [03.2011 - ] (2198ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 120 [04.2006 - ] (2198ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 130 4x4 [03.2011 - ] (2198ccm, 96Kw, 131HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 130 [03.2011 - ] (2198ccm, 96Kw, 131HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 150 4x4 [03.2011 - ] (2198ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 150 [03.2011 - ] (2198ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 3.0 HDi 145 [04.2010 - ] (2999ccm, 107Kw, 146HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 3.0 HDi 160 [04.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 156HP)
PEUGEOT BOXER caroserie 3.0 HDi [07.2006 - ] (2999ccm, 115Kw, 156HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.0 BlueHDi 110 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.0 BlueHDi 130 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 96Kw, 130HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.0 BlueHDi 160 [07.2015 - 09.2019] (1997ccm, 120Kw, 163HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 BlueHDi 120 [08.2019 - ] (2179ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 BlueHDi 140 [08.2019 - ] (2179ccm, 103Kw, 140HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 BlueHDi 165 [08.2019 - ] (2179ccm, 121Kw, 165HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 HDi 110 [03.2011 - ] (2198ccm, 81Kw, 110HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 HDi 120 [04.2006 - ] (2198ccm, 88Kw, 120HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 HDi 130 [03.2011 - ] (2198ccm, 96Kw, 130HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 HDi 130 [03.2011 - ] (2198ccm, 96Kw, 131HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 2.2 HDi 150 [03.2011 - ] (2198ccm, 110Kw, 150HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 3.0 HDi 145 [04.2010 - ] (2999ccm, 107Kw, 146HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 3.0 HDi 160 [04.2006 - ] (2999ccm, 116Kw, 156HP)
PEUGEOT BOXER platou / sasiu 3.0 HDi [04.2006 - ] (2999ccm, 115Kw, 156HP)
Toate produsele sunt noi si vin insotite de factura. Produsele se vand din stoc sau pe comanda. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

Produsele comercializate sunt noi aftermarket, pe cod de producător.
Stare produs
Nou / Cu factură / Cu garanție
Piesă auto compatibilă cu:
Citroen Jumper
Peugeot Boxer
Data actualizării anunțului: 13 Iun 2024, 05:47
3
vizualizări